DESIGN SERVICE

Sales Navigator s Míšou:

Vše, co potřebujete k úspěšným prodejům na LinkedIn

Termín: 28. března 2024 9–15 hodin

Místo: Hotel Kings Court, U Obecního domu 660/3, Praha 1

Follow-up hodina: 10. dubna 2024 on-line přes Google Meet
V ceně drobné občerstvení včetně jídla + výukové materiály
Limitovaná kapacita 12 míst: AKTUÁLNĚ VOLNÝCH - 6 míst 🚨
Cena: 6 800 bez DPH

Firmy, které prošly mým kurzem

“Kurz byl skvělý! Za krátkou dobu jsem se naučil maximálně využívat potenciál této platformy pro svoji kariéru. Praktické tipy a jasně strukturovaný obsah mi umožnily rychle posílit svůj profesionální profil. Doporučuji každému, kdo chce rychle a efektivně získat klíčové dovednosti pro úspěch na LinkedInu.”

Kurz na Sales Navigátor doporucuji nejen obchodníkům, ale i všem co chtějí podpořit svůj business a dát o svých produktech vědět. Míša Chramostová nás v MgC Group s.r.o. rozpohybovala k jinému smýšlení o budování sítě kontaktů. Nenechte si ujít příležitost otevřeného kurzu.

Magdaléna Prunerová - Majitelka / Jednatelka

“Kurz byl skvělý! Za krátkou dobu jsem se naučil maximálně využívat potenciál této platformy pro svoji kariéru. Praktické tipy a jasně strukturovaný obsah mi umožnily rychle posílit svůj profesionální profil. Doporučuji každému, kdo chce rychle a efektivně získat klíčové dovednosti pro úspěch na LinkedInu.”

S Míšou jsme začali spolupracovat na doporučeni a musím konstatovat, ze naše očekávání předčila.Příjemnou a profesionální formou nás posunula o obrovsky kus vpřed a naučila nás lepe vnímat a využívat výhody sítě LinkedIn. Práce celého našeho tymu ma nyní jasný směr a koncept, za coz Mise patří velké díky a uznání. Určitě budeme spolupracovat dlouhodobě.

Jan Kortus - CEO

“Kurz byl pro nás všechny velice účinný! Získali jsem konkrétní nástroje na vytvoření lákavého profilu a efektivního budování sítě kontaktů. Míša byla věcná a přímočará, což mi umožnilo rychle získat potřebné dovednosti. Skvělá investice do naší profesní budoucnosti!”

Ak školenie na Sales Navigator, tak jedine od Míša Chramostová. Veľmi mi pomohla pochopiť ako Sales Navigator funguje a ako sa dostať k tým správnym osobám 🙃. Vrele doporučujem.

Michal Furmánek - Account Manager

Proč s Míšou

01 - Zkušenosti

LinkedIn marketingu se věnuji už pátým rokem, samotnému obchodu a marketingu ještě o dekádu dýl. Vím, jak dostat maximum z organického dosahu i z placené verze účtu pro obchodníky.

02 - Vedení

Vyhmátnu z vašeho profilu to nejdůležitější a pomohu vám vybudovat úspěšnou osobní značku na LinkedIn.

03 - Know-how

Předám vám své mnohaleté zkušenosti s budováním relevantní sítě spojení a zacílením na nejslibnější cílové publikum.Ukážu vám, jak na LinkedIn najít kvalitní obchodní příležitosti a jak si ty správné kontakty ideálně předehřát a připravit na budoucí prodej.

04 - Výsledek

Získáte nové zákazníky a navážete další obchodní partnerství.Doba covidová významně urychlila posun obchodu do digitální sféry. Aktuálně je na LinkedIn okolo 2 milionu uživatelských účtů v České republice. Při správném využívání technik social sellingu se Sales Navigator stane vaším nepostradatelným prodejním pomocníkem.

Intenzivní workshop, na kterém se naučíte využívat techniky social sellingu pomocí nástroje LinkedIn Sales Navigator. 

LinkedIn je v dnešní době tou nejdůležitější platformou B2B obchodu. Oproti jiným sítím má největší organický dosah, především u osobních účtů. Potenciál využití LinkedIn výrazně zvyšuje nástroj

Sales Navigator, jedna z variant placeného LinkedIn účtu.

V poměru cena/výkon je maximálně efektivní a obchodníkům se rozhodně vyplatí – pokud s ním umějí zacházet.

Co si z kurzu odnesete?
  • Společně váš Sales Navigator správně nastavíme
  • Projdeme si pokročilé techniky vyhledávání
  • Podíváme se na vaší cílovou skupinu, kterou si sami vyhledáte a vytvoříte si první lead list
  • Naučíte se vytěžit social signaly a přeměnit je v akvizice klientů přes LinkedIn.
  • Budeme se věnovat Account listům a praktickým ukázkám vyhledávání. Primárně se zaměříme na Boolean search a vyhledávací filtry.
  • Získáte detailní přehled všech možností tohoto prémiového nástroje
  • Vysvětlím vám, k čemu slouží jednotlivé filtry

Toto byste měli o LinkedIn vědět

Amet minim mollit non deserunt est sit aliqua dolor do amet sint officia consequat duis enim mollit exercitation.

Our Company

Míša píše

Získejte přehled. Pravidelně pro vás píšu tipy, návody a vychytávky, které se mě osvědčily v praxi.

Poslední články